Dziś wpis autopromocyjny. Od kilku tygodni mam przyjemność współpracować z tygodnikiem „Nowe Fakty Kaliskie”. Zawsze lubiłem pisać (co chyba widać po moim blogu), ale nie zawsze dane mi było się w pełni zrealizować.

Zdarzało mi się wcześniej wielokrotnie wypowiadać do różnych mediów na zasadzie „eksperta”, ale czasem lepiej samemu pisać o tym co wartościowe i cenne. Więc kiedy otrzymałem propozycję tworzenia w lokalnym tygodniku rubryki dotyczącej pierwszej pomocy nie musiałem się długo zastanawiać.

Doskonale wpisało się to w moją wewnętrzną potrzebę pomocy tym wszystkim, którzy tej pomocy oczekują. A, że na pierwszej pomocy i ratownictwie medycznym znam się ponoć bardzo dobrze, postanowiłem spróbować. I w ten sposób rzuciłem się w wir pracy. Powstało kilka artykułów i zaczęły do mnie docierać informacje zwrotne. Na szczęście bardzo pozytywne.

Dziękuję tym wszystkim, którzy docenili moje teksty, wszystkim, którzy regularnie sięgają po „Nowe Fakty Kaliskie”, po to, by przeczytać między innymi to, co niejaki Rychlik wysmarował. I oczywiście dziękuję Redakcji za możliwość zaistnienia na łamach gazety, promocji idei udzielania pierwszej pomocy i działań prozdrowotnych. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi, opinie dotyczące moich artykułów. Wszystkie są dla mnie bardzo cenne. Zachęcam również do nadsyłania pytań, sugestii dotyczących tematów, które chcecie, abym były poruszał na łamach „Nowych Faktów Kaliskich”.

Z dziennikarskim pozdrowieniem – Jakub Rychlik